Baby Dan Angel, šūpulītis, krēsliņš, barošanas krēsls

Baby Dan Angel, šūpulītis, krēsliņš, barošanas krēsls
Ražotājs: BabyDan
Modelis: BabyDan - Angel 3 in 1
Pieejamība: Uz pasūtījumu
0 Product(s) Sold
390,00€
Daudzums: Ielikt grozā

BabyDan 

Šī inovatīvā enģeļu līnija no "Baby Dan" ir jauns koncepts, kurš apvieno funkcijas, kas piemīt - gultiņai, augstajam krēsliņam un auklītei.

Visas trīs krēsliņa daļas, kas paredzētas dažādām vecuma grupām ir vienkārši, ar klikšķi pievienojamas krēsliņa A formas pamatnītei.

Visas daļas ir iespējams salocīt tādejādi nodrošinot ērtu transportēšanu, vai detaļu glabāšanu, kad tās neizmantosiet.

Pirmā daļa: Enģeļa gultiņa - Ir vietiņa, kur bērniņš var droši čučēt. Liftiņam ir ērti pārnēsāšanas rokturīši un tas ir ērti uzliekams un noņemams no A veida pamatnītes.

Otrā daļa: Enģeļa atpūtiņa - Ir mājas krēsliņš, kurā bērniņš var droši sēdēt, atpūsties, vai jau sākt izbaudīt savas pirmās maltītes pe galda. Sēdeklīša augstums nodrošina iespēju jums sākt barot bērniņu tieši pie galda, kopā ar ģimeni. Tas novērš visus riskus kas saistīti ar krēsliņa norišanu, kad tas tiek vienkārši novietots uz galda. Krēsliņu ir vienā mirklī ir iespējams pārveidot pilnīgi horizontālā stāvoklī, lai bērniņš var nodoties laiskai atpūtiņai.

Trešā daļa: Enģeļa prieciņš - ir praktiskais mājas krēsliņš, kurš "aug" kopā ar jūsu bērniņu. Sēdeklīti ir ļoti vienkārši uzlikt un noņemt, bez jebkādiem papildus instrumentiem. Ar ātrām korekcijām, sēdekli var pagriezt par 180 grādiem prom no kāju balstiņa.

Šai precei atsauksmju nav.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams attēlā: