Autokrēsls Cybex Pallas S-Fix (9-36kg) Manhattan Grey

Autokrēsls Cybex Pallas S-Fix (9-36kg) Manhattan Grey
Ražotājs: Cybex
Modelis: Cybex Pallas S-Fix (9-36kg) Manhattan Grey
Pieejamība: uz pasūtījumu
0 Product(s) Sold
347,00€
Daudzums: Ielikt grozā

Pallas S-fix autokrēsliņs

Pallas S-Fix auto sēdeklis būs ideāli piemērots kā 2-in-1 sēdeklis, tas ir paredzēts, lai augtu kopā ar Jūsu bērnu no 9 mēnešiem līdz 12 gadiem.

- Viena rokas regulējams drošības spilvens 

Adjustable impact shield - Adaptable with one hand (Gr. 1)Optimizētā Pallas S-Fix triecienizturības drošības spilvens samazina nopietnu kakla ievainojumu risku, neierobežojot bērnu, tas ir viegls un drošs lietošanā.

Virsmas sadursmes spēks tiek sadalīts virs trieciena vairoga un absorbēts .

Šī sistēma atgādina piepūšamo drošības spilvenu un palīdz ievērojami samazināt trieciena spēku negadījumā,vienlaikus aizsargājot jutīgo galvu,kaklu plecus un iekšējos orgānus. Jaunais, ar vienu roku regulējams trieciena aizsargspilvens šobrīd tiek patentēts. Tas  lieliski pielāgojas bērna ķermenim un papildus nodrošina lielāku augšdaļas kustības brīvību, kā arī maksimālu drošību, it īpaši frontālo triecienu gadījumos salīdzinot ar parasto piecu punktu drošības jostu sistēmu.

- Patentēts atgāžams galvas balsts

Atgāžams galvas balsts notur  bērna galvu drošības zonā gulēšanas laikā.  Tas ir īpaši svarīgi sānu sadursmes gadījumā, kad galvas balsts un L.S.P. Sistēma  paaugstina jūsu bērna drošību. 12 pozīcijas augstuma regulēšanai nodrošina, ka jūsu augošais bērns vienmēr ērti pārvietosies. Vienkārša un vienpusīga darbība ļauj vecākiem ātri un ērti pielāgoties ceļā.

- Integrēta lineārā sānu trieciena aizsardzība (L.S.P. sistēma)

INTEGRĒTA LINEĀRĀ SADURSMES SISTĒMA

L.S.P. Sistēma Pagarināma uz sāniem, kas vērsta pret automašīnas durvīm.

Integrētā L.S.P. Sisēma S i-Size sistēma nodrošina lielāku drošību sānu trieciena sadursmes gadījumā. Tas samazina sānu trieciena spēku kopā ar enerģijas absorbējošo korpusu apmēram par 25%

Ērta ar vienu roku muguras daļas nolaišanas funkcija

Divi krēsliņi vienā - CYBEX Pallas S var lietot vairāk kā 11 gadus.

Grupā 1 bērnu autokrēsliņš aprīkots ar regulējamu revolucionāru drošības spilvenu, kurš atgādina piepūstu spilvenu. Sadursmes gadījumā viss trieciena spēks tiek novadīts uz drošības spilvenu un absorbējošie materiāli samazina sadursmes trieciena ietekmi. Bērniem vecumā aptuveni no 3 gadiem un uz augšu, autokrēsliņu var viegli pārvērst uz 2/3 Grupas autokrēsliņu CYBEX Solution.

Optimizēts trieciena aizsargspilvens samazina nopietnu kakla ievainojumu risku, neierobežojot bērnu. Kad bērns iemieg, patentētais atliecamais galvas balsts noturēs bērna galvu drošajā galvas balsta zonā. Tas ir īpaši svarīgi, ja notiek sadursme ar sānu triecienu.Kopā ar galvas balstiem L.S.P. Sistēma nodrošina lielāku drošību, samazinot sānu trieciena sadursmes spēku.

Šai precei atsauksmju nav.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu, izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams attēlā: